PLENDE
Jubileusz 30-lecia WPIP

30 lat minęło jak jeden dzień! Świętowaliśmy jubileusz WPIP

LinkedIn
Facebook
Twitter

Wydarzenie z okazji 30-lecia obecności firmy na rynku odbyło się 27 października w gościnnych progach Słodowni, zlokalizowanej w poznańskim Starym Browarze.

Wzięło w nim udział prawie 200 osób, w tym pracownicy firmy, nasi klienci oraz osoby, z którymi mamy przyjemność na różnych polach współpracować.  Była to doskonała okazja do przypomnienia o największych sukcesach spółki, kamieniach milowych i najważniejszych inwestycjach, które wpłynęły na jej rozwój. Opowiadali o tym: Dariusz Stasik, właściciel firmy, Bolesław Stasik, założyciel WPIP oraz Janusz Signetzki, obecny prezes WPIP Construction.

Jubileusz 30-lecia WPIP

Jubileusz 30-lecia to także świetny moment do tego, żeby ogłosić ambitne cele na najbliższe lata, jakie stawia przed sobą firma i jej managerowie. Wszystkim obecnym przedstawił je Dariusz Stasik.

Czas wspólnego świętowania wykorzystaliśmy także do złożenia podziękowań naszym pracownikom. Pamiętając o tym, że każda firma jest tak dobra jak ludzie, którzy ją tworzą, uhonorowaliśmy tych z najdłuższym stażem pracy.

Jubileusz 30-lecia WPIP

Jubileusz 30-lecia WPIP

Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadały zespoły: Electric Girls oraz Art Melody. Podczas imprezy nie zabrakło także akcentów kulinarnych na absolutnie najwyższym poziomie, które zapewniło Save The Planet. Z naszymi gośćmi mieliśmy ponadto okazję podzielić się okolicznościowym tortem, który nie tylko nawiązywał wyglądem do naszej siedziby, ale po prostu był pyszny!

Jubileusz 30-lecia WPIP

Jubileusz 30-lecia WPIP

Jubileusz 30-lecia WPIP

Jubileusz 30-lecia WPIP

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.