PLENDE
3 osoby - przedstawiciele firmy WPIP ze statuetką i dyplomem

Buduj Bezpiecznie 2021 – II miejsce za budowę Polipak

LinkedIn
Facebook
Twitter

W konkursie BUDUJ BEZPIECZNIE 2021, organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy, Inspektorat Okręgowy w Poznaniu, nagrodzona została nasza budowa w Środzie Wielkopolskiej, którą prowadzimy dla firmy Polipak.

WPIP uplasowało się na II miejscu w Wielkopolsce.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 15 grudnia 2021 r. na Politechnice Poznańskiej. Statuetkę i dyplom z rąk Pawła Ciemnego, Okręgowego Inspektora Pracy w Poznaniu odebrali: Maciej Zalesiński, Dyrektor ds. Realizacji, który był również Kierownikiem Projektu Polipak, Wojciech Banach, Kierownik Budowy oraz Piotr Rudyk, Specjalista BHP. Więcej informacji o konkursie na stronie PIP – przejdź.

Gratulujemy i bardzo dziękujemy Pracownikom, którzy przyczynili się do zdobycia tej zaszczytnej nagrody i wszystkim tym, którzy na co dzień przykładają wiele starań, by prace prowadzone na naszych budowach toczyły się przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa.

Więcej o nagrodzonej budowie w aktualnościach.

To już kolejna nagroda w tym konkursie zdobyta na przestrzeni wielu lat bezpiecznego budowania. W edycji 2019, która miała zasięg ogólnopolski, zdobyliśmy I nagrodę za budowę dla firmy Hoppecke – szczegóły.

Wręczenie nagrody Buduj bezpiecznie - 3 przedstawicieli laureata i 2 osoby z PIP

Od lewej: Piotr Rudyk – Specjalista BHP, Wojciech Banach – Kierownik Budowy Polipak, Paweł Ciemny – Okręgowy Inspektor Pracy, Maciej Zalesiński – Dyrektor Realizacji, Michał Wasilewski – Dyrektor Koordynujący Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

statuetka i dyplom Buduj bezpiecznie 2021

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.