PLENDE
budowa hali magazynowej

Budujemy halę magazynową dla NOVA POLSKA

LinkedIn
Facebook
Twitter

Producent mebli tapicerowanych Nova Polska ze Środy Wielkopolskiej powiększy swoją siedzibę o halę magazynową z zapleczem socjalnym o powierzchni 5 000 m kw. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją nowego obiektu wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

We wrześniu 2020 r. rozpoczną się prace budowlane w pobliżu obecnej fabryki mebli tapicerowanych Nova Polska przy ul. Szarych Szeregów w Środzie Wielkopolskiej. Obecnie firma produkuje około 100 wzorów sof, narożników i foteli, zatrudnia kilkuset pracowników i wraz z kooperantami rocznie wysyła kilkadziesiąt tysięcy mebli wykonywanych na zamówienie klientów. Działalność firmy wciąż jest rozwijana, więc pojawiła się konieczność powiększenia zajmowanego terenu i rozbudowy siedziby o halę magazynową.

Umowa została podpisana na początku sierpnia 2020 r. Zakończenie prac planowane jest na koniec kwietnia 2021 r.

To już kolejny obiekt realizowany przez WPIP w Środzie Wielkopolskiej. W 2020 r. rozpoczęliśmy budowę inwestycji dla spółki Polipak. W ubiegłych latach na tym terenie realizowaliśmy obiekty dla firm: Solaris, Stadler, Lena Lighting, Schiessl, Meblo Kompleks, Dusar Industrie, Decora.

Budujemy halę magazynową dla NOVA POLSKA

Nova Polska

Budujemy halę magazynową dla NOVA POLSKA

Budujemy halę magazynową dla NOVA POLSKA

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.