Budujemy halę magazynową dla NOVA POLSKA

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Producent mebli tapicerowanych Nova Polska ze Środy Wielkopolskiej powiększy swoją siedzibę o halę magazynową z zapleczem socjalnym o powierzchni 5 000 m kw. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją nowego obiektu wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

We wrześniu 2020 r. rozpoczną się prace budowlane w pobliżu obecnej fabryki mebli tapicerowanych Nova Polska przy ul. Szarych Szeregów w Środzie Wielkopolskiej. Obecnie firma produkuje około 100 wzorów sof, narożników i foteli, zatrudnia kilkuset pracowników i wraz z kooperantami rocznie wysyła kilkadziesiąt tysięcy mebli wykonywanych na zamówienie klientów. Działalność firmy wciąż jest rozwijana, więc pojawiła się konieczność powiększenia zajmowanego terenu i rozbudowy siedziby o halę magazynową.

Umowa została podpisana na początku sierpnia 2020 r. Zakończenie prac planowane jest na koniec kwietnia 2021 r.

To już kolejny obiekt realizowany przez W.P.I.P. w Środzie Wielkopolskiej. W 2020 r. rozpoczęliśmy budowę inwestycji dla spółki Polipak. W ubiegłych latach na tym terenie realizowaliśmy obiekty dla firm: Solaris, Stadler, Lena Lighting, Schiessl, Meblo Kompleks, Dusar Industrie, Decora.

Budujemy halę magazynową dla NOVA POLSKA

Nova Polska

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.

Generalny wykonawca