PLENDE
Wizualizacja hali magazynowej z biurowcem AD Holding

Budujemy 12 tys. m kw. w Gorzowie Wielkopolskim

LinkedIn
Facebook
Twitter

Rusza nowa inwestycja A.D. Holding I Sp. z o.o., w ramach której do końca 2021 roku powstanie magazyn pod wynajem w świetnej lokalizacji na obrzeżach Gorzowa Wielkopolskiego – przy zjeździe na drogę ekspresową. Za realizację odpowiedzialna jest firma WPIP

Zgodnie z umową podpisaną na początku lutego 2021 r. WPIP wybuduje obiekt magazynowy o powierzchni 11.850 m kw. wraz z częścią socjalno-biurową o powierzchni 1.000 m kw. i z infrastrukturą techniczną. Inwestor powierzył nam przygotowanie projektu budowalnego zamiennego, prowadzenie prac budowlano-montażowych oraz zagospodarowanie terenu przyległego. Rozpoczęły się już prace rozbiórkowe i przygotowawcze związane z uporządkowaniem terenu pod budowę, która rozpocznie się niezwłocznie po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń.

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rosnącemu zapotrzebowaniu na powierzchnie logistyczne postanowiliśmy rozwinąć obszar działalności związany z magazynowaniem. Dzięki połączeniu z usługami w zakresie transportu i spedycji będziemy mogli oferować naszym klientom kompleksową obsługę – mówi Adrian Drozda, Prezes Zarządu A.D. Holding I Sp. z o.o. – W logistyce sprawność w działaniu i czas mają kluczowe znaczenie, dlatego realizację powierzyliśmy spółce WPIP, która doskonale rozumie nasze uwarunkowania i potrzeby – dodaje Inwestor.

Hala magazynowa powstaje w konstrukcji całkowicie prefabrykowanej żelbetowej, która pozwoli w przyszłości na montaż instalacji fotowoltaicznej. Planowany czas realizacji wszystkich prac budowlanych trwać będzie do końca 2021 roku. Obiekt będzie oddany do użytkowania z początkiem 2022 roku.

Budujemy 12 tys. m kw. w Gorzowie Wielkopolskim

Na zdjęciu od lewej:
Karina Ciania, Dyrektor ds. Klientów Kluczowych WPIP
Janusz Signetzki, Wiceprezes Zarządu WPIP
Adrian Drozda, Prezes Zarządu A.D. Holding I Sp. z o.o.
Elżbieta Grobelna, Kierownik projektu WPIP

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.