PLENDE
wizualizacja hali przemysłowej

Dalsza rozbudowa hali produkcyjnej dla Magny

LinkedIn
Facebook
Twitter

Magna Group, światowy koncern z branży automotive, będzie dysponował większą powierzchnią produkcyjną w Jasinie. Ponownie generalne wykonawstwo inwestycji powierzono WPIP. Na zlecenie firmy Ordinant Sp. z o.o. rozbudujemy obiekt o kolejne 3 200 m2 powierzchni produkcyjnej i socjalno-biurowej.

W 2022 roku powstanie kolejna część zakładu, w którym wytwarzane są części samochodowe – hala produkcyjno-magazynowa z częścią socjalno-biurową o powierzchni 3200 m2. WPIP jest autorem projektu konstrukcyjnego hali oraz odpowiada za wykonawstwo prac budowlano-montażowych wraz z zagospodarowaniem terenu zewnętrznego. Hala powstaje w technologii prefabrykowanej żelbetowo-stalowej. Prace budowalne ruszyły 23 maja, a zakończenie inwestycji planowane jest z końcem 2022 roku.

W 2020 roku zrealizowaliśmy rozbudowę części socjalno-biurowej oraz hali wysokiej i torowiska suwnicy o nośności 50 t. Wówczas dalsze plany rozbudowy zostały tymczasowo wstrzymane ze względu na konieczność przebudowy infrastruktury gazowej przebiegającej przez działkę inwestora.

 

Magna International jest wiodącym światowym dostawcą motoryzacyjnym, którego celem jest dostarczanie nowych rozwiązań mobilnych i technologii, które zmienią świat. Produkty firmy można znaleźć obecnie w większości pojazdów i pochodzą z 340 zakładów produkcyjnych oraz 89 centrów rozwoju, inżynierii i sprzedaży produktów w 28 krajach. Zatrudnia ponad 161 000 pracowników. (źródło: www.magna.com)

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.