PLENDE

Hoppecke zwiększa powierzchnię fabryki w Śródce

LinkedIn
Facebook
Twitter

28 listopada 2020 r. podpisaliśmy drugi kontrakt z Hoppecke Baterie Polska, największym europejskim producentem systemów baterii przemysłowych, w ramach którego do końca 2021 roku zbudujemy obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni niemal 14 500 m kw.

WPIP przystępuje do rozbudowy obiektu, który zrealizowało dla firmy Hoppecke w 2019 roku. Wówczas powstała hala o powierzchni 3.200 m kw. oraz biurowiec 1.800 m kw. Niespełna rok od ukończenia pierwszej inwestycji prace budowalne są wznawiane w związku z decyzją o powiększeniu fabryki. Drugi etap inwestycji obejmuje realizację obiektu produkcyjno-magazynowego o konstrukcji żelbetowej z zapleczem socjalnym o powierzchni 14.487 m kw., który połączony będzie z istniejącym budynkiem. W ramach inwestycji realizujemy również zagospodarowanie terenu przyległego: budowę dróg wewnętrznych, ciągów pieszych i miejsc postojowych oraz zbiornika wód opadowych. Powstanie również wolnostojący budynek stacji uzdatniania wody.

W lipcu 2021 r. planowane jest wprowadzanie technologii do zakładu, a ukończenie całej inwestycji przewidziane jest na koniec 2021 r.

Całkowita powierzchnia zakładu po rozbudowie wyniesie 17.624 m kw. na działce o powierzchni 50 000 m kw.

Hoppecke zwiększa powierzchnię fabryki w Śródce Hoppecke zwiększa powierzchnię fabryki w Śródce

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.