PLENDE
Europejski Kongres Gospodarczy

Janusz Signetzki uczestnikiem debaty podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

LinkedIn
Facebook
Twitter

W XV edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, jednego  z najważniejszych wydarzeń biznesowych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, wziął udział wiceprezes zarządu WPIP Janusz Signetzki. Był on uczestnikiem sesji „Rynek nieruchomości”.

Podczas debaty wiceprezes zarządu WPIP podkreślał m.in. wagę nowych trendów, które mają niebagatelny wpływ na cały sektor nieruchomości.

Coraz większa liczba nowo budowanych obiektów, np. biurowych czy magazynowych, może się pochwalić tzw. „zielonymi certyfikatami”. Są one potwierdzeniem spełnienia przez nie wysokich standardów środowiskowych. Korzystanie z instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, systemu BMS nie jest już niczym nowym, staje się normą. Zielona rewolucja, także w sektorze nieruchomości, to już fakt! mówił Janusz Signetzki.

Janusz Signetzki uczestnikiem debaty podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

W debacie, oprócz wiceprezesa zarządu WPIP, uczestniczyli: Anna Duchnowska, Managing Director, Investment Management Europe, Invesco Real Estate, Jakub Nagraba, dyrektor dywizji budownictwa ogólnego, Budimex, Michał Sawicki, partner, doradztwo podatkowe, EY, Maciej Tuszynski, CCIM, dyrektor zarządzający na Europę, Fortress Real Estate Investments Limited, Karol Wyka, Country Leasing Director, Country Management Member, HB Reavis Poland oraz Ryszard Wysokiński, Head Of Department Investor Relationship Management, Kaufland Polska Markety. W rolę moderatora wcielił się Mateusz Skubiszewski, MRICS, Head Of Capital Markets, BNP Paribas Real Estate Poland.

Janusz Signetzki uczestnikiem debaty podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Całą dyskusję, która toczyła się podczas sesji „Rynek nieruchomości”, można obejrzeć, klikając w poniższy link:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Signetzki-Chcialbym-powiedziec-ze-bedzie-taniej-ale-nie-bedzie-To-jest-bardzo-dobry-czas-do-inwestowania-na-rynku-nieruchomosci-wrocila-normalnosc-8529180.html

Europejski Kongres Gospodarczy, jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, odbył się od 24 do 26 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.