PLENDE

Lider na trudne czasy – spotkanie Wielkopolsko – Lubuskiej Loży Business Centre Club

LinkedIn
Facebook
Twitter

Lider na trudne czasy – pod tym hasłem 10 czerwca br. odbyło się spotkanie Wielkopolsko – Lubuskiej Loży Business Centre Club w siedzibie WPIP Smart Building Center w Jasinie. 

Gościem specjalnym spotkania był prof. dr hab. Henryk Mruk, który po krótkim wystąpieniu zaprosił do dyskusji o roli liderów w dynamicznie zmieniających się czasach Romana Wieczorka – wieloletniego Prezesa Skanska, Radosława T. Krochtę – Prezesa MLP GROUP S.A. oraz Romana Staszewskiego – Prezesa Bridgestone EMIA. Lider na trudne czasy – spotkanie Wielkopolsko – Lubuskiej Loży Business Centre Club

Profesor Marek Zieliński, który poprowadził panel dyskusyjny, podjął z naszymi gośćmi tematy związane z uwarunkowaniami ekonomicznymi, energetycznymi i społecznymi rozwoju przedsiębiorstw w niepewnych czasach. To była dla nas solidna dawka wiedzy i inspiracji!

Lider na trudne czasy – spotkanie Wielkopolsko – Lubuskiej Loży Business Centre Club

Razem z Dariuszem StasikiemJanuszem Signetzkim oraz Kanclerzem BCC Zbyszko Pawlakiem, ogromnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń oraz przyjemność goszczenia Państwa w naszej siedzibie.

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.