PLENDE
Builder Super Power

Marek Mielnik uhonorowany nagrodą Builder Super Power

LinkedIn
Facebook
Twitter

Marek Mielnik, członek zarządu WPIP Construction oraz dyrektor pracowni projektowej, został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem Builder Super Power w kategorii „Projektowanie”.

Nagroda została wręczona podczas finału Builder Super Power 2023 w restauracji „Moonsfera” w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

Builder Super Power

– Podstawą każdego sukcesu jest praca zespołowa – mówi Marek Mielnik. – Dlatego bardzo cieszę się, że mam zaszczyt pracować z doświadczonymi, kompetentnymi, kreatywnymi i otwartymi ludźmi tworzącymi naszą pracownię projektową. To dzięki zaangażowaniu i pasji każdego z nas jesteśmy w stanie podjąć się projektowania nawet najbardziej skomplikowanej i wymagającej inwestycji. Głęboko wierzę, że siłą zespołu jest każdy jej członek z osobna, a siłą każdego członka jest zespół.

Ideą projektu Builder Super Power jest nagradzanie osiągnięć laureatów wspierających sukcesy firm, jak również ich dorobku zawodowego oraz osobistej pozycji w branży. Wyróżnienie jest również podkreśleniem dobrych praktyk w w/w obszarach, które w opinii redakcji Builder Polska zasługują na ich wyeksponowanie.

 

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.