PLENDE
City Park Warsaw - Ideal Idea

To będzie największy SBU w Polsce! Ideal Idea powierzyła WPIP rozbudowę City Park Warsaw

LinkedIn
Facebook
Twitter

Inwestycja Ideal Idea, City Park Warsaw, zostanie powiększona o nowy budynek H7. Zapewni on najemcom unikalne i elastyczne przestrzenie typu SBU (Small Business Units). Po zakończeniu rozbudowy, która została powierzona WPIP,  będzie to największa tego typu infrastruktura w Polsce.

Inwestycja powstaje obok gotowych już budynków na terenie parku City Park Warsaw od Ideal Idea. Budynek H7 zaoferuje 9 tys. m kw. dodatkowej powierzchni, w tym około 7 tys. m kw. magazynu oraz 2 tys. m kw. biur. Po zakończeniu rozbudowy, stołeczny park SBU osiągnie wielkość ponad 37 tys. m kw.

City Park Warsaw - Ideal Idea

Rozbudowa kompleksu City Park Warsaw, wraz z nowym budynkiem H7, zapewni infrastrukturę, która nie tylko będzie największą tego typu w Polsce, ale także najnowocześniejszą. Nasze podejście oparte na realizmie, ekologii i obserwowaniu potrzeb rynku znalazło szerokie uznanie, a rosnące zainteresowanie tego typu powierzchniami świadczy o tym, że nasza oferta spełnia oczekiwania najemców. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki przyczyniają się do rozwoju sektora SBU w Polsce i pomagają firmom osiągać sukces, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów działalności. Rozbudowa City Park Warsaw umocni naszą pozycję lidera w branży deweloperskiej na polskim rynku. Jesteśmy gotowi, by sprostać temu zadaniu z pasją i zaangażowaniemmówi Andrzej Dużyński, prezes zarządu Ideal Idea.

Rozbudowa City Park Warsaw jest pierwszym projektem, który powstanie dzięki współpracy Ideal Idea i naszej firmy. Dziękujemy inwestorowi za okazane zaufanie. Jestem przekonany, że przy realizacji tej inwestycji zaprocentuje nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte m.in. podczas budowy centrów logistycznych oraz obiektów typu SBU, w których zostały zastosowane wysokie standardy środowiskowedodaje Janusz Signetzki, wiceprezes zarządu WPIP.

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana – tylko 4 km od Lotniska Chopina, 10 km od Dworca Centralnego i 700 metrów od autostrady A2.

City Park Warsaw - Ideal Idea

City Park Warsaw składa się z elastycznych powierzchni biznesowych, zapewniających łatwą dostępność oraz wysoki komfort wszystkim użytkownikom. Park oferuje wiele istotnych udogodnień: bliskość przystanków autobusowych, ekologiczne oświetlenie LED oraz windy osobowe. Wszystkie te czynniki sprawiają, że City Park Warsaw to nie tylko doskonałe środowisko dla lokalnego biznesu, ale także miejsce umożliwiające firmom rozwijanie relacji biznesowych na skalę globalną.

Budowa obiektu H7 ma zostać ukończona w pierwszym kwartale 2024 roku.

City Park Warsaw - Ideal Idea

City Park Warsaw - Ideal Idea

 

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.