PLENDE

TOPBUILDER 2020 dla siedziby WPIP Smart Building Center

LinkedIn
Facebook
Twitter

Siedziba firmy WPIP w Jasinie – Smart Building Center została nagrodzona TopBuilderem – jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Wśród Laureatów znaleźli się aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci oraz znakomici architekci.

Nagroda TopBuilder przyznawana jest za najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne, za usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży oraz inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. W tym roku Kapituła wskazała 60 godnych rekomendacji podmiotów: inwestycji, usług i produktów. Producenci otrzymali wyróżnienia w 3 kategoriach: nowości roku, innowacje, produkty rekomendowane, zweryfikowane rynkowo po latach eksploatacji. Nasz obiekt nagrodzono w kategorii INWESTYCJE.

Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również znakomici, utalentowani i doświadczeni architekci. Patrząc uważnie na listę wyróżnionych, warto dostrzec inwestycje, które poza aspektami twórczymi i technicznymi doceniono właśnie za udaną współpracę jej realizatorów – możemy przeczytać w liście gratulacyjnym podpisanym przez Danutę Burzyńską, red.nacz. Buildera oraz prof. prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz Przewodniczącego Rady Naukowej Buildera i Kapituły wyróżnień.

Smart Building Center w Jasinie został zaprezentowany wśród rekomendacji TopBuilder 2020 na stronie www.buildercorp.pl oraz w specjalnym wydaniu Buildera.

Bardzo dziękujemy jury konkursu za uznanie oraz redakcji Buildera za współpracę przy przygotowaniu publikacji.

 

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.