PLENDE
hala produkcyjno-magazynowa Dąbrówka

Zakończyliśmy budowę trzeciego obiektu dla RSP Dąbrówka

LinkedIn
Facebook
Twitter

W Dąbrówce k. Poznania oddano do użytku kolejne powierzchnie magazynowe i biurowe. RSP Dąbrówka uruchomiła trzeci obiekt – halę produkcyjno-magazynową wraz z częściami biurowymi o łącznej powierzchni ok. 5 000 m kw. Podobnie jak dwie poprzednie, jako generalny wykonawca inwestycję realizowała firma WPIP 

Trzecia inwestycja Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Dąbrówka zrealizowana została w formule „zaprojektuj – wybuduj” przez naszą firmę. Umowę podpisano w listopadzie 2019 roku, a w październiku 2020 roku zakończyła się realizacja. Jako generalny wykonawca odpowiedzialni byliśmy za sporządzenie projektu budowlanego, wykonanie prac budowalnych i instalacyjnych oraz przygotowanie infrastruktury zewnętrznej, a także uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ok. 4390 m kw. została wzniesiona na konstrukcji stalowej obudowanej płytami warstwowymi. Dwie części socjalno-biurowe wykonano w tradycyjnej technice murowanej, obejmują łącznie 607 m kw.

Nowoczesny obiekt zlokalizowany przy drodze S11 i w pobliżu węzła autostrady A2 zajęli już najemcy:  GC Gascontrol Polska oraz KELLER Poligrafia dla Przemysłu.

Doskonała lokalizacja w pobliżu Poznania i dużych węzłów komunikacyjnych została świetnie wykorzystana przez RSP Dąbrówka oraz MLP Group. Teren ma spory potencjał logistyczny. Już zbudowaliśmy tam łącznie 5 obiektów, a perspektywa rosnącego popytu na powierzchnie magazynowe pozwala mieć nadzieję, że to nie koniecmówi Janusz Signetzki, wiceprezes WPIP

W 2016 r. powstał pierwszy obiekt RSP Dąbrówka o powierzchni 3 400 m kw. Drugi o powierzchni blisko 5000 m kw. ukończono w 2018 r.

 

 

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.