WPIP S.A. WPIP Construction WPIP Green Energy WPIP Development WPIP Smart Solutions Powrót do grupy
menu_image

Skontaktuj się z nami!

Donauchem

DONAUCHEM Polska specjalizuje się w dystrybucji surowców i półproduktów chemicznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu np. spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, tekstylnym, metalowym i wielu innych.

Dla Inwestora zrealizowane zostały 3 obiekty.

W pierwszym etapie wybudowana została hala w Chełmży z wewnętrznym podziałem na 4 strefy użytkowe. Magazyn surowców spożywczych z magazynem opakowań i pomieszczeniem do konfekcjonowania surowców spożywczych oraz magazyn surowców technicznych. W obiekcie znajduje się także specjalne miejsce do przechowywania produktów łatwopalnych ze stanowiskiem do rozładunku autocystern i stanowiskiem konfekcjonowania. Z tego względu w wykonanym obiekcie wyznaczone zostały specjalne strefy zagrożenia wybuchem, niezbędne do spełnienia wymagań dyrektywy ATEX.

Powstał także budynek biurowy oraz pełna infrastruktura zewnętrzna wraz z drogami, placami, miejscami parkingowymi, budynkiem stacji transformatorowej, wagą samochodową i dwoma studniami głębinowymi z przepompownią.

Trzeci etap zrealizowany został w Piasecznie. Wykonano dla Inwestora halę o podobnym układzie, jak w Chełmży, z częścią biurowo-socjalną i pełną infrastrukturą zewnętrzną.

Lokalizacja
Chełmża, Piaseczno, Łubna
Powierzchnia
> 9.370 m2 (w tym pow. biurowa 2.200 m2)
Investor
Donauchem
Rok realizacji
2017
Zakres prac
Projekt i budowa
Udostępnij:

Co możemy dla Ciebie zaprojektować lub wybudować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt