WPIP S.A. WPIP Construction WPIP Green Energy WPIP Development WPIP Smart Solutions Powrót do grupy
menu_image

Skontaktuj się z nami!

eobuwie.pl

Największe centrum dystrybucyjne branży e-commerce wraz z 3-kondygnacyjnym biurowcem. Firma eobuwie.pl ma w swojej ofercie ponad 500 marek i ponad 50 tys. modeli butów, torebek i akcesoriów. Jest aktywna na 14 europejskich rynkach. Projektowane i budowane centrum dystrybucyjne to pierwszy etap inwestycji z 32 dokami załadowczymi, w której będą realizowane procesy magazynowania i dystrybucja towarów.

Dla Klienta zaprojektowany i zrealizowany został nowoczesny dwukondygnacyjny biurowiec o powierzchni ponad 6.000 m.kw. Wewnątrz hali centrum dystrybucyjnego wykonana została antresola użytkowa o powierzchni ok. 7.000 m2. Wykorzystane nowoczesne technologie ułatwią kompletowanie i realizację zamówień. Wewnątrz zastosowano m.in. 3 poziomy regałów (Mecalux) oraz specjalne sortery niezbędne do transportu wewnętrznego produktów.

Lokalizacja
Nowy Kisielin
Powierzchnia
36.200 m2 (w tym pow. biurowa 6.200 m2) + antresola wewnątrz hali 7.000 m2
Investor
eobuwie.pl Logistics Sp. z o.o.
Rok realizacji
2019
Zakres prac
Projekt i budowa
Udostępnij:

Rekomendujemy WPIP jako wiarygodnego i solidnego partnera do realizacji skomplikowanych obiektów logistyczno-dystrybucyjnych. Potwierdzamy, że współpraca cechowała się doskonałą obsługą i jakością prac oraz wysokim stopniem profesjonalizmu na każdym etapie realizacji inwestycji.

Krzysztof Grzymkowski

Prokurent eobuwie.pl

eobuwie.pl

Co możemy dla Ciebie zaprojektować lub wybudować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt