WPIP S.A. WPIP Construction WPIP Green Energy WPIP Development WPIP Smart Solutions Powrót do grupy
menu_image

Skontaktuj się z nami!

Knott

Firma KNOTT jest producentem uznanych na całym świecie osi do szerokiej gamy przyczep hamowanych i niehamowanych oraz urządzeń najazdowych do przyczep z mechanicznym hamulcem najazdowym. Produkuje także liczące się na światowym rynku hamulce bębnowe, tarczowe, dyskowe oraz hybrydowe. Firma powstała w Niemczech w 1937 roku, a oddział w Polsce prężnie rozwija się od niemal 30 lat.

Już po raz kolejny w ciągu wielu lat firma KNOTT Sp. z o.o., powierzyła nam zaprojektowanie i budowę kolejnego obiektu produkcyjnego oraz magazynowego dla swoich produktów. Z inwestorem rozpoczęliśmy współpracę w 2005 roku i w kolejnych latach wybudowaliśmy dla niego 3 nowe obiekty.

Podczas ostatniej inwestycji przyjęto koncepcję budowlaną wpisującą się w otoczenie i nawiązującą do istniejących obiektów układem przestrzennym, formą architektoniczną i konstrukcją. Na terenie inwestycji powstały hale produkcyjne i magazynowe oraz obiekty biurowo-socjalne. W ciągu wieloletniej współpracy, mieliśmy okazję przebudowywać także istniejące budynki spełniając tym samym nowe potrzeby inwestora.

Wszystkie nowe obiekty zaprojektowane są w konstrukcji stalowej i przewidują późniejsze obciążenie dachu instalacją fotowoltaiczną. Wewnątrz jednej z hal wybudowanej w 2021 roku, na całej długości obiektu, pracuje suwnica o nośności 2 t.

Lokalizacja
Zdziechowice
Powierzchnia
łącznie ponad 10.000 m2
Investor
KNOTT Sp. z o.o.
Rok realizacji
2005, 2011, 2021
Zakres prac
Generalne wykonawstwo
Udostępnij:

Co możemy dla Ciebie zaprojektować lub wybudować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt