WPIP S.A. WPIP Construction WPIP Green Energy WPIP Development WPIP Smart Solutions Powrót do grupy
menu_image

Skontaktuj się z nami!

PRIMAVIKA

Realizacja dla polskiego producenta żywności wegetariańskiej, która obejmowała projekt i generalne wykonawstwo nowego zakładu produkcyjnego, spełniającego wszelkie normy dla produkcji żywności.

W wybudowanym obiekcie wytwarzane są dania obiadowe, pasztety w rozmaitych kompozycjach smakowych, hummusy, paprykarze wegetariańskie, produkty z serii maseł orzechowych oraz wiele innych. Obiekt składa się z jednokondygnacyjnej hali magazynowo-produkcyjnej z 3 dokami załadowczymi oraz dwukondygnacyjnej części biurowej.

Ze względu na specyfikę branży spożywczej, zastosowano specjalną posadzkę poliuretanową Flowfresh SR firmy Flowcrete o grubości 6 mm. Aby zapewnić zabezpieczenie PPOŻ, wykonany został zbiornik przeciwpożarowy na wodę o pojemności > 216 m3.

 

Lokalizacja
Lutom
Powierzchnia
3.300 m2 (w tym pow. biurowa 650 m2)
Investor
Primavika
Rok realizacji
2016
Zakres prac
Projekt i budowa
Udostępnij:

Okiem kamery

Budowa zakładu produkcyjnego Primavika - 2016

W trakcie budowy naszego zakładu produkcyjnego w Lutomiu WPIP dało się poznać jako firma nowoczesna, która potrafi odpowiedzieć na wymagania i potrzeby klienta. Powierzone prace zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie technicznym i z dużą dbałością o estetykę oraz jakość realizacji.

Paweł Skrzypczak

Prezes Zarządu

Primavika

Co możemy dla Ciebie zaprojektować lub wybudować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt