PLENDE
Wywiad Janusza Signetzkiego dla PropertyNews.pl

WPIP nie boi się dywersyfikacji – wywiad z Januszem Signetzkim w PropertyNews.pl

LinkedIn
Facebook
Twitter

Choć ostatnie trzy lata potężnie doświadczyły branżę budowlaną, WPIP mocno stoi na nogach. Co więcej – odnotowuje rekordowe wyniki i poszerza sieć działań. O tym, co dzieje się na rynku nieruchomości magazynowych oraz jaka jest kondycja firmy można przeczytać w wywiadzie jakiego serwisowi PropertyNews.pl udzielił Janusz Signetzki, wiceprezes zarządu WPIP.

O tym jak ważną rolę w strategii naszej firmy pełni dywersyfikacja, świadczy chociażby fakt, że zakończona została budowa biogazowni w Iłówcu Wielkim. Roczna wydajność instalacji to 2 mln m sześc., a zainstalowana moc wynosi 0,499 MW. Jej właścicielem jest spółka WPIP Green Energy, której, jako WPIP, jesteśmy większościowym udziałowcem. To nie wszystko. W marcu gościliśmy na targach MIPIM w Cannes. Przedstawialiśmy tam nasz nowy projekt. Jest to inwestycja mieszkaniowa w centrum Poznania, z widokiem na Jezioro Maltańskie o powierzchni użytkowej mieszkalnej wynoszącej ponad 60 tys. m kw.  mówi Janusz Signetzki.

Cały wywiad udzielony PropertyNews.pl można przeczytać, klikając w poniższy link:

https://www.propertynews.pl/wykonawstwo-i-uslugi/magazyny-biogazownia-mieszkaniowka-wpip-nie-boi-sie-dywersyfikacji,126917.html

 

Co możemy wybudować
dla Ciebie?

Powiedz nam o swoich potrzebach
a my znajdziemy najlepsze rozwiązania.