WPIP S.A. WPIP Construction WPIP Green Energy WPIP Development WPIP Smart Solutions Powrót do grupy
menu_image

Skontaktuj się z nami!

O firmie

Kim jesteśmy?

Jednostka nadrzędna Grupy WPIP. Wyznaczamy strategiczne cele wszystkim należącym do niej podmiotom oraz kontrolujemy ich realizację. Świadczymy wyspecjalizowane usługi na rzecz wszystkich spółek Grupy WPIP.

Zapewniamy

najwyższe standardy

Grupa WPIP

Rola Centrum Usług Wspólnych

Pomoc w przygotowaniu 
i wdrożeniu strategii biznesowej

Jesteśmy odpowiedzialni za zarządzanie strategiczne oraz nadzór wykonawczy decyzji podjętych przez zarząd.

Nadzór i koordynacja działań

Wspieramy proces realizacji działań strategicznych oraz operacyjnych według zatwierdzonych procedur.

Realizacja funkcji wsparcia

Zapewniamy zasoby do realizacji procesów wspierających główną działalność spółek.

Zapewnienie najwyższych standardów pracy

Zajmujemy się opracowaniem, wdrożeniem i nadzorem standardów pracy, zgodnych z regulaminami i założeniami wewnętrznymi.

Doświadczenie i kompetencje

Nasz zespół

Stanowimy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców świadczących wyspecjalizowane usługi w zakresie finansów, księgowości, administracji, kontrolingu, HR, ESG, compliance i marketingu.

Administracja

Do naszych najważniejszych zadań należą: zarządzanie, kategoryzacja, indeksacja, przechowywanie, digitalizacja przepływu dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych, administrowanie nieruchomościami i flotą pojazdów, obsługa zapytań i reklamacji, świadczenie usług wsparcia klientom zewnętrznym oraz pracownikom.

Finanse

Zajmujemy się rejestracją zdarzeń i transakcji w systemie księgowym, przygotowywaniem bilansów i rachunków zysków oraz strat, sporządzaniem rocznych, jednostkowych sprawozdań finansowych, zarządzaniem rachunkami bankowymi, kontrolą płatności i przepływów gotówkowych, wykonywaniem obowiązków kontrolingowych, w tym przeprowadzaniem audytów i niezbędnych analiz.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zajmujemy się opracowywaniem i wdrażaniem długoterminowej strategii zarządzania personelem, szkoleniami oraz rozwojem zawodowym pracowników, badaniem ich satysfakcji. Prowadzimy procesy rekrutacyjne. Do naszych obowiązków należy także obsługa wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych i korzyści.

Marketing i PR

W ramach naszych obowiązków opracowujemy i wdrażamy strategię marketingową oraz PR, monitorujemy rynki oraz trendy, tworzymy i zarządzamy wizerunkiem marki, tworzymy kampanie reklamowe, zajmujemy się komunikacją wewnętrzną, zarządzamy stronami internetowymi i mediami społecznościowymi.

Biuro zarządu.
Audyt, compliance, ESG

Planujemy, przeprowadzamy i monitorujemy audyty wewnętrzne w celu oceny efektywności procesów i zgodności z przepisami. Przechowujemy i zarządzamy dokumentacją audytową oraz przygotowujemy raporty audytowe. Monitorujemy przestrzeganie przepisów regulacyjnych i zarządzamy ryzykiem operacyjnym. Opracowujemy i wdrażamy długoterminową strategię i polityki związane z ESG.

Rozwiń z nami swoje umiejętności

Szukasz pracy?
Dołącz do naszego zespołu!

Szukasz ciekawych wyzwań? Interesuje Cię realizacja ambitnych i innowacyjnych projektów? Chcesz rozwijać się w nowoczesnej firmie? Sprawdź nasze oferty pracy i zobacz czy szukamy właśnie Ciebie!

Więcej

Chcesz się z nami skontaktować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

kontakt