Kim jesteśmy?

Generalny Wykonawca

Pracownia Projektowa

Ekspert Rozwiązań
Zrównoważonych

Poznaj nas bliżej

Generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych, hal magazynowych i budynków biurowych to nasza główna działalność, którą prężnie rozwijamy od ponad 25 lat. Jako polska firma rodzinna kierujemy się partnerskimi relacjami i indywidualnym podejściem do każdego inwestora. Specjalistyczna wiedza i doświadczenie zdobyte podczas realizacji ponad 300 obiektów pozwalają nam sprawnie odpowiadać na wymagania Inwestorów, a potrzeby przekładać na nowoczesne i zrównoważone rozwiązania. To co jest ważne dla naszych klientów staje się naszym priorytetem. Nasz sposób działania doceniło wiele dynamicznie rozwijających się firm i powierzają nam kolejne realizacje. Budując nowe przestrzenie do rozwoju biznesu pracujemy na wspólny sukces.

Nasze możliwości

Projektujemy i budujemy dla światowych koncernów różnych branż, deweloperów powierzchni logistycznych, jak i firm rodzinnych. Kompleksowo realizujemy inwestycje o powierzchniach od kilku do kilkudziesięciu tysięcy m kw.
Na każdym etapie realizacji dbamy o komfort Klienta, zapewniając fachowe wsparcie, najwyższą jakość i terminowość. Jako generalny wykonawca prowadzimy inwestycje począwszy od koncepcji, projektów architektonicznych i budowlanych, uzyskanie wymaganych decyzji urzędowych, poprzez koordynację oraz realizację prac budowlanych i wykończeniowych, po pozwolenie na użytkowanie obiektu. Bogate doświadczenie w realizacji skomplikowanych inwestycji dla przemysłu pozwala nam proponować najlepsze rozwiązania dla planowanej technologii produkcji, potrzeb logistycznych czy optymalizacji z wykorzystaniem najnowszych, zrównoważonych materiałów.

O nas

Własna pracownia projektowa

Dzięki własnej pracowni projektowej łączymy potencjał i wiedzę kilku zespołów pracujących nad inwestycją i osiągamy większą sprawność w działaniu na rzecz klienta. Kilkunastu doświadczonych architektów, konstruktorów i branżystów wyspecjalizowanych w projektowaniu obiektów przemysłowych i biurowych opracowuje projekty architektoniczne, budowlane i wykonawcze, a architekci wnętrz pracują nad przestrzeniami socjalno-biurowymi. Wykorzystujemy najnowsze narzędzia. BIM pozwala nam nie tylko projektować na najwyższym poziomie, ale też precyzyjnie zaplanować i skoordynować poszczególne etapy realizacji inwestycji. By ułatwić proces decyzyjny i pokazać różne warianty zagospodarowania działki, kształtowania bryły budynków czy rozmieszczenia technologii we wnętrzu przygotowujemy dla klientów wysokiej jakości wizualizacje 3D, materiały video i harmonogramy 4D.

Potwierdzona jakość i bezpieczeństwo

Nowoczesny sposób zarządzania w zakresie jakości, środowiska, a także BHP jest zgodny z normami ISO, co poświadcza jednostka certyfikująca DEKRA. Utrzymanie wysokich standardów pracy w naszej siedzibie, jak i na placach budów jest dla na niezmiernie ważne. Wiemy, że pozwala to zachować bezpieczeństwo i znajduje odzwierciedlenie w zadowoleniu pracowników i klientów. Wielokrotnie byliśmy laureatami nagród w konkursie „Buduj Bezpiecznie” organizowanymi przez Państwową Inspekcję Pracy, na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

O nas
O nas
O nas

Ośrodek Badań i Rozwoju STP

Istotą działania OBiR „Save The Planet” są prowadzone prace badawcze w dziedzinie budownictwa i w dziedzinach pokrewnych, ochrony środowiska oraz ergonomii, ukierunkowane na ich wdrożenie i zastosowanie w praktyce. Kadra Ośrodka i szerokie grono partnerów współpracujących przy wykorzystaniu najnowszych metod badawczych i specjalistycznej aparatury pomiarowej wspiera rozwój budownictwa w kraju.

Technologie oczyszczania powietrza

Doskonała jakość powietrza jest wysoce pożądane tam, gdzie ochrona i bezpieczeństwo pracowników, klientów, pacjentów czy uczniów są priorytetem. Od prawie 20 lat jesteśmy generalnym dystrybutorem na Polskę fińskich urządzeń marki Genano® do profesjonalnej dekontaminacji powietrza, dostarczając najbardziej wymagającym klientom „ultra czyste powietrze” pozbawione zanieczyszczeń w skali NANO takich jak wirusy czy bakterie. To urządzenia, które zyskały zaufanie jednostek medycznych pracujących w najwyższym reżimie sanitarnym na całym świecie. Laboratoria, sale operacyjne, oddziały transplantologii, hematologii, onkologii, izolatoria czy boksy Meltzer’a to tylko nieliczne z realizacji WPIP, w których wykorzystana jest najwyższej klasy technologia oczyszczania powietrza urządzeń Genano®. WPIP posiada szerokie kompetencje w zapewnieniu czystego powietrza także w jednostkach niemedycznych, takich jak biurowce czy szkoły.

Należymy do

Współpracujemy z

Logo Uniwersytet Ekonomiczny
Logo Politechnika Poznańska
logo-wsb-poznan

Wspieramy

O nas
O nas
O nas
hospicjum im. piotra króla