Partnerskie relacje

Polipak Sp. z o.o.

Magdalena Sobota

Dyrektor ds. Zakupów
Z wielką przyjemnością potwierdzamy, że zarówno proces projektowania, jak i realizacji inwestycji przebiegł ze strony firmy WPIP zgodnie z wymogami technicznymi oraz zakończył się terminowo. Działania pracowników WPIP cechowało zaangażowanie oraz chęć do poszukiwania zoptymalizowanych rozwiązań. Bardzo duża wiedza inżynierów i wysoki poziom obsługi pozwoliły na bezproblemowe zakończenie budowy.

MLP Group S.A.

Radosław T. Krochta

Prezes Zarządu MLP Group S.A.
W.P.I.P. to projektant i wykonawca, który ekspercką wiedzę i wysokie kompetencje w budownictwie przemysłowym łączy z dynamicznym działaniem operacyjnym, dobrą komunikacją, elastycznością i umiejętnością trafnego odpowiadania na oczekiwania klientów, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy tę firmę do realizacji obiektów logistycznych.

Karton-Pak S.A.

Jerzy Sarama

Prezes Zarządu Karton-Pak S.A.
W wyniku dynamicznego rozwoju firmy Karton-Pak w 2014 roku została podjęte decyzja o budowie nowej fabryki. Najtrafniej na nasze oczekiwania odpowiedziała firma W.P.I.P., której powierzyliśmy zaprojektowanie i wybudowanie nowego zakładu produkcyjnego. W trakcie realizacji generalny wykonawca dał się poznać jako firma nowoczesna, a także potrafiąca dostosować się do naszych wymagań i potrzeb. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska z dużym zaangażowaniem i starannością przeprowadziła proces budowy obiektu, w związku z czym polecam fachowość i niezawodność W.P.I.P.

Schiessl Polska Sp. z o.o.

Marek Wawryniuk

Prezes Zarządu Schiessl Polska Sp. z o.o.
W.P.I.P. jest wiarygodnym partnerem, który rzetelnie realizuje powierzone zlecenia w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji przemysłowych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska z dużym zaangażowaniem i starannością przeprowadziła przed laty proces budowy i rozbudowy obiektu firmy Schiessl Polska w Środzie Wielkopolskiej. Mając na względzie ich fachowość i niezawodność, planując w 2020 roku kolejne etapy rozwoju naszej firmy, ponownie podjęliśmy współpracę z W.P.I.P.
Schiessl

Primavika

Paweł Skrzypczak

Prezes Zarządu
W trakcie budowy naszego zakładu produkcyjnego w Lutomiu W.P.I.P. dało się poznać jako firma nowoczesna, która potrafi odpowiedzieć na wymagania i potrzeby klienta. Powierzone prace zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie technicznym i z dużą dbałością o estetykę oraz jakość realizacji.

Materialise

Piotr Adamczewski

Managing Director Materialise S.A.
W 2016 r. powierzyliśmy W.P.I.P. realizację bardzo istotnego projektu dla firmy Materialise – budowę największego i najnowocześniejszego centrum druku 3D. W 2020 r. planując kolejny etap inwestycji ponownie wybraliśmy tego generalnego wykonawcę. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy współpracę z firmą W.P.I.P., która dba o najwyższą jakość obsługi Inwestora i wykonania prac budowlanych.

eobuwie.pl

Krzysztof Grzymkowski

Prokurent eobuwie.pl
Rekomendujemy W.P.I.P. jako wiarygodnego i solidnego partnera do realizacji skomplikowanych obiektów logistyczno-dystrybucyjnych. Potwierdzamy, że współpraca cechowała się doskonałą obsługą i jakością prac oraz wysokim stopniem profesjonalizmu na każdym etapie realizacji inwestycji.

Stadler

Tomasz Broniarczyk

Członek Zarządu Stadler Środa Sp. z o.o.
Firma W.P.I.P. dowiodła, że jest rzetelnym projektantem i wykonawcą obiektów przemysłowych. Wspólna realizacja inwestycji związanej z powstaniem zakładu produkcyjnego, zakończona terminowo w 2019 r., stanowi potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług. Całość prac została wykonana z należytą starannością, przy dużym zaangażowaniu pracowników generalnego wykonawcy.

Pol-Mak

Przemysław Makowiak

właściciel firmy Pol-Mak
Zdecydowałem się kolejny raz na współpracę z W.P.I.P. w formule „zaprojektuj i wybuduj” i jestem zadowolony z efektu końcowego prac oraz mogę z pełnym przekonaniem polecić tego generalnego wykonawcę. Doceniam profesjonalizm firmy W.P.I.P., która kompleksowo zrealizowała inwestycję – poczynając od koncepcji, doradztwa, przygotowania projektów budowlanych, wykonawczych oraz koordynacji międzybranżowej, kończąc na dobrym wykonawstwie oraz uzyskaniu pozwoleń na użytkowanie poszczególnych etapów.