WPIP S.A. WPIP Construction WPIP Green Energy WPIP Development WPIP Smart Solutions Powrót do grupy
menu_image

Skontaktuj się z nami!

Materialise

Belgijska firma MATERIALISE S.A. od dwóch dekad jest dostawcą oprogramowania do wytwarzania przyrostowego (AM) i zaawansowanych usług druku 3D w wielu różnych branżach, w tym medycynie, motoryzacji, lotnictwie, sztuce
i wzornictwie oraz produktów konsumenckich.

Realizacja dotyczyła wybudowania największego i najnowocześniejszego w Europie zakładu projektowania i zarządzania drukiem 3D. Zakres inwestycji obejmował budowę dwukondygnacyjnego budynku produkcyjno-magazynowego wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym, w której w części parterowej przebiega proces produkcji, obróbki i spedycji produkowanych materiałów 3D, a na drugiej kondygnacji znajdują się pomieszczenia techniczne, magazyny oraz systemy dozowania substratu do produkcji.

Przedmiotem zamówienia było także przeniesienie urządzeń ze starego zakładu do nowego oraz zaprojektowanie i wybudowanie dwóch linii dozowania prochu.

Elementem inwestycji była również realizacja trzykondygnacyjnego budynku biurowego o powierzchni 2.500 m2 z parterowym łącznikiem.

Lokalizacja
Bielany Wrocławskie
Powierzchnia
9.890 m2 (w tym pow. biurowa 2.500 m2)
Investor
MATERIALISE S.A.
Rok realizacji
2017
Zakres prac
Budowa
Udostępnij:

W 2016 r. powierzyliśmy WPIP realizację bardzo istotnego projektu dla firmy Materialise - budowę największego i najnowocześniejszego centrum druku 3D. W 2020 r. planując kolejny etap inwestycji ponownie wybraliśmy tego generalnego wykonawcę. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy współpracę z firmą WPIP, która dba o najwyższą jakość obsługi Inwestora i wykonania prac budowlanych.

Piotr Adamczewski

Managing director Materialise

Materialise

Co możemy dla Ciebie zaprojektować lub wybudować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt