WPIP S.A. WPIP Construction WPIP Green Energy WPIP Development WPIP Smart Solutions Powrót do grupy
menu_image

Skontaktuj się z nami!

O firmie

Czym się zajmujemy?

Realizujemy inwestycje w OZE

Biogazownie
Fotowoltaika
Magazyny energii
Przemysłowe pompy ciepła

Wiedza
Nowoczesność
Ekologia

Wzmacniamy potencjał energetyki odnawialnej

W WPIP Green Energy zajmujemy się realizacją projektów służących pozyskaniu i wykorzystaniu zielonej energii (biogazownie, instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii, przemysłowe pompy ciepła). Nasz zespół składa się z fachowców, którzy swoje doświadczenie zdobywali podczas pracy w WPIP, generalnym wykonawcy oraz projektancie. Firma od wielu lat konsekwentnie proponuje swoim klientom oraz wdraża ekologiczne i energooszczędne rozwiązania

 

Naturalnym kierunkiem rozwoju WPIP było utworzenie grupy kapitałowej, w której strukturach znajduje się spółka WPIP Green Energy, zajmująca się inwestycjami w odnawialne źródła energii. Stają się one jednym z i najbardziej rozwojowych i obiecujących segmentów europejskiej gospodarki. W dobie transformacji energetycznej, oferujemy klientom najwyższą jakość usług, którą świadczą doświadczeni specjaliści oraz sprawdzone rozwiązania. Jako społecznie odpowiedziana firma, chcemy istotnie przyczynić się do rozwoju energetyki przyjaznej dla środowiska naturalnego.

W zgodzie z naturą

Zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko naturalne to wartości, które leżą u podstaw każdego realizowanego projektu. Taka strategia pozwala nam się rozwijać w zgodzie z naturą oraz optymalnie wykorzystywać zasoby planety.

Chcesz zainwestować w ekologiczne rozwiązania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

kontakt